O mnie

Witam e-Wędrowców! : )

Nazywam się Małgorzata Stępień. Od dziesięciu lat pracuję jako grafik – projektant. Jestem absolwentką Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, kierunku: grafika komputerowa. Uzyskałam tytuł magistra sztuki w specjalności: komputerowe projektowanie graficzne.
Otrzymałam dyplom z wyróżnieniem w pracowni grafiki wydawniczej prof. Stanisława Łabęckiego.
Ukończyłam także Policealne Studium Grafiki we Wrocławiu oraz Policealne Studium Reklamy i Grafiki Komputerowej w Lubinie – szkoły te, nie tylko pomogły mi na rozwinięcie swoich zdolności, ale także utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto rozpocząć studia wyższe na kierunku komputerowego projektowania graficznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w agencjach reklamowych, drukarniach oraz działach marketingu dużych firm.
Praca jako grafik to nie tylko mój sposób na życie. Projektowanie sprawia mi przyjemność i satysfakcję. Projektowanie graficzne to moja pasja i moje hobby.

Lecz nie tylko grafika skradła moje serce. Od jakiegoś czasu pasjonuję się fotografią, a w szczególności kulinarną. Staram się ciągle rozwijać w tej dyscyplinie, poznawać nowe przepisy oraz zasady stylizacji żywności.

Zapraszam zatem do obejrzenia moich prac, a jeśli macie Państwo jakieś pytania to śmiało można korzystać z formularza kontaktowego.

Zdjęcia i teksty są mojego autorstwa, nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie ich w Internecie lub innych mediach bez mojej zgody.
Patrz- ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dziękuję.

MOJE UMIEJĘTNOŚCI

Grafika
Branding
Fotografia produktowa